Kontakta oss

Corema Svets & Industriprodukter AB
Laxfiskevägen 26
433 38 Partille

Kontakt:

Telefon: 031-336 36 82
E-post: info@corema.se

Order:
order@corema.se

Leverantörsfakturor:
invoice@corema.se

Ekonomifrågor:

finance@corema.se

 

Öppettider vardagar 07.30 - 16.30

Corema Sundsvall AB
Trafikgatan 11
856 44 Sundsvall

Kontakt:

Telefon: 031-336 36 82
E-post: sundsvall@corema.se

Order:
sundsvall@corema.se

Leverantörsfakturor:
invoice.sundsvall@corema.se

Ekonomifrågor:

finance@corema.se

 

Öppettider vardagar 07.30 - 16.30

Corema Fasteners AB
Laxfiskevägen 26
433 38 Partille

Kontakt:

Telefon: 031-336 36 82
E-post: fasteners@corema.se

Order:
fasteners@corema.se

Leverantörsfakturor:
invoice.fasteners@corema.se

Ekonomifrågor:

finance@corema.se

 

Öppettider vardagar 07.30 - 16.30

PERSONAL COREMA SVETS & INDUSTRIPRODUKTER AB

VD & EKONOMI

Andreas Fhager

Andreas Fhager
VD
andreas.fhager@corema.se
0706-03 81 90

Helena Lindh
Ekonomiansvarig
helena.lindh@corema.se
0709-22 41 77

Amanda Olsson
Ekonomi
amanda.olsson@corema.se
0733 - 10 29 80

FÖRSÄLJNING

Magnus Falkendal
Butiksansvarig
magnus.falkendal@corema.se
0705-93 60 86

Lars Selander
Försäljning
lars.selander@corema.se
0705-91 21 22

Robert Hall
Försäljning
robert.hall@corema.se
0739-14 19 20

Joakim Franzén
Försäljning
joakim.franzen@corema.se
0705-18 95 31

Erland Molin
Svetsingenjör-IWE & Försäljning
erland.molin@corema.se
0707-70 01 93

Alexandra Lisell
Innesälj
alexandra.lisell@corema.se
0706-00 16 65

Jimmy Lorensson
Försäljning
jimmy.lorensson@corema.se
0705-77 13 14

Daniel Olsson
Key Account
daniel.olsson@corema.se
0702-97 21 36

Sanna Lejonroth
Försäljning
sanna.lejonroth@corema.se
0705-58 94 90

UTBILDNING & SERVICE

Rasmus Sameby
Svetsingenjör-IWE & Försäljning
rasmus.sameby@corema.se
0706-36 23 88

Bengt Sameby
Utbildningsansvarig & Försäljning
bengt.sameby@corema.se
0706-00 14 92

Anders Wallberg
Serviceverkstad
anders.wallberg@corema.se
0728-88 47 00

Isac Dangardt
Serviceverkstad
Isac.dangardt@corema.se
0708-77 01 19

WEBB, IT & INKÖP

Patrik Ek
Webbansvarig / Administration
patrik.ek@corema.se
0706-25 00 08

Rasmus Sameby
Inköpsansvarig
rasmus.sameby@corema.se
0706-36 23 88

LOGISTIK

Kent Arousell
Lager
lager@corema.se
0703-31 20 31

Mattias Törnqvist 
Lager
lager@corema.se
0706-21 84 24

Ulf Lundin
Chaufför
ulf.lundin@corema.se
0728-88 68 88

PERSONAL COREMA SUNDSVALL AB

Jakob Berggren
Platschef
jakob.berggren@corema.se
0737-30 63 84

PERSONAL COREMA FASTENERS AB

Mathilda Fhager
Försäljning
mathilda.fhager@corema.se
0707-90 96 99

Katrin Gustavsson
Försäljning
katrin.gustavsson@corema.se
0707-70 01 92

© 2022 Corema Svets & IndustriprodukterAB | Vi reserverar oss för eventuella skrivfel, felaktiga produktbilder